Warning: assert() [function.assert]: Assertion failed in /aks/includes/defines.php on line 3
Referencje - Akademia Konsultantów Ślubnych

Referencje

Kurs na Konsultanta Ślubnego uważam za bardzo udany. Zdobyta wiedza z pewnością pomoże mi zostać profesjonalnym konsultantem. Bardzo polecam ten kurs wszystkim, którzy myśla o pracy w tym zawodzie.

Kurs był przygotowany bardzo profesjonalnie, przekazano nam bardzo przydatną wiedzę, a miła atmosfera sprawiła, że tym bardziej jestem zadowolona, że zdecydowałam sie na udział w tym kursie. Polecam wszystkim zainteresowanym!

Kurs był bardzo praktyczny i niezbędny do zrealizowania swoich marzeń. Polecam uczestnictwo w kursie każdemu, kto w przyszłości ma zamiar otworzyć własną firmę zajmująca się organizacją przyjęc weselnych i nie tylko. Gorąco polecam!!!

Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie, zdobyta wiedza na pewno zaowocuje w przyszłości. Polecam!

Kurs odbywa się w bardzo przyjemnej, luźnej atmosferze, co sprzyja zadawaniu pytań, uzyskiwaniu dodatkowych informacji na interesujące nas zagadnienia.

 Szkolenie zorganizowane profesjonalnie, poruszone zostały konkretne zagadnienia, miła atmosfera.

Polecam uczestnictwo w kursie, informacje podane przejżyście i rzeczowo. Dużo praktycznych informacji, które można zastosować w przyszłej pracy. Prowadzący odpowiadali na wszystkie pytania. Bardzo przyjemna atmosfera. Polecam!

Kurs na konsultanta ślubnego przybliżył mnie jeszcze bardziej do prowadzenia własnej działalności. Zajęcia były prowadzone w interesujący sposób. Wielkorotnie teoria poparta była przykładami. Kurs jest godny polecenia!

Zajęcia na kursie były bardzo ciekawe, wszelkie wątpliwości zostały "rozwiane", przekazano nam dużo informacji, które na pewno pomoga nam w wykonywaniu zawodu konsultanta ślubnego.

Jestem zadowolona ze sposobu prowadzenia - wszystkie osoby wykładające omawiały swoje kwestie w sposób profesjonalny, sprawiały wrażenie osób bardzo kompetentnych i co bardzo ważne w zdecydowanej przewadze byli to praktycy.